Öztiryakiler Servisi

Ahmetli Öztiryakiler Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti vermektedir.

Ahmetli Öztiryakiler Servisi

Ahmetli Öztiryakiler Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti vermektedir.

AHMETLİ ÖZTİRYAKİLER SERVİSİ'NE HOŞGELDİNİZ


  • Hızlı Servis

    Öztiryakiler marka ürününüz arıza yaptığında en önemli husus çabukluktur. Ahmetli Öztiryakiler Servisi gelişen servis ağı sayesinde en hızlı Öztiryakiler servis hizmetini sunar.

  • Profesyonel Servis

    Ahmetli Öztiryakiler Servisi eğitimli personeliyle Öztiryakiler kullanıcılarına kaliteli hizmet verir. Değişen her parça ve yapılan işleme 1 yıl parça garantisi veriyoruz.

  • Güvenli Servis

    Ahmetli Öztiryakiler Servisi özenle seçilmiş müşteri temsilcileri ve güvenilir teknik personeli ile Öztiryakiler kullanıcılarının içini rahatlatır.

  • Ekonomik Servis

    Ahmetli Öztiryakiler Servisi cihazınızın onarımı tamamlanmadan ücret talep etmez. Ödemeyi iş bitiminde nakit veya kredi kartı ile yapabilirsiniz.

0850 302 34 34


Öztiryakiler Servisimizden faydalanmak için hemen bizi arayın!

ÖZEL SERVİS

Ahmetli Öztiryakiler Servisi


Ahmetli bölgesinde mobil teknik servisimiz ile 7/24 Öztiryakiler Teknik servis hizmetini sunmaktayız.

Ahmetli Bölgesinde

İlçede

Mahallede

Doğru teşhis beyaz eşya sektöründe büyük önem taşır. Bunun bilincinde olan teknik personelden hizmet almanın farkını Ahmetli Öztiryakiler Servisi ile yaşayın.

Öztiryakiler cihazınızda doğru onarım için profesyonel Ahmetli Öztiryakiler Servisimizi arayın.

0850 302 34 34

Ahmetli Öztiryakiler Servis Ekibimiz

Ahmetli Öztiryakiler Servisi, profesyonel ekibiyle kaliteli onarım sunar; problemin tekrarlanmaması için ayrıntıları gözden geçirir.

Ahmetli Öztiryakiler Servis ekiplerimiz küçük ev aletleri, ocak, fırın, çamaşır ve bulaşık makineleri, buzdolabı ve derin dondurucuları hızlı şekilde onarır.

Bakım ya da onarım gerektiren Öztiryakiler ev aletlerinizi öztiryakiler servis ekiplerimiz kapınızdan alıp teslim eder.

Ahmetli Öztiryakiler Servisleri


HIZLI VE GÜVENİLİR SERVİS HİZMETİNİ ALMAK İÇİN BİZİ ARAYIN 0850 302 34 34

Öztiryakiler beyaz eşyalarınızın bakımını yaptırmayı unutmayın! Buzdolabı, fırın, çamaşır ve bulaşık makinenizin bakımını yaptırmayı unutmayın...

Öztiryakiler çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, mikrodalga, buzdolabı, davlumbaz ve diğer beyaz eşyanızın arızasında servisimiz bakım ve onarım işlemlerini titizlikle yapmaktadır.



Manisa Öztiryakiler Servisi Hizmet Bölgeleri


Hizmet Mahalleleri

Ahmetli Mahallelerinde Öztiryakiler Servisi


Ahmetli ilçesinin mahallelerinde Öztiryakiler cihazlar için markadan bağımsız özel servis hizmeti veriyoruz. Randevu ve bilgi için 0850 302 34 34 hattımızı arayın.

AlahıdırMah. AltıeylülMah. AtaköyMah. BahçecikMah. BarbarosMah. CanbazlıMah. DereköyMah. DericiMah. DibekdereMah. GökkayaMah. GüldedeMah. HacıköseliMah. HalilkahyaMah. KaraköyMah. KargınMah. KendirlikMah. KestelliMah. KurtuluşMah. MandallıMah. SeydiköyMah. Ulu CamiMah. YaraşlıMah. ZaferMah.

Ahmetli — 23 mahallede Öztiryakiler özel servis

Sıkça Sorulan Sorular

Ahmetli Öztiryakiler Servisi — Sık Sorulan Sorular


Ahmetli Öztiryakiler Servisi yetkili servis midir?

Ahmetli Öztiryakiler Servisi yetkili servis değildir; markadan bağımsız özel servis olarak yerinde teknik destek sunar.

Ahmetli Öztiryakiler Servisi telefon numarası nedir?

Ahmetli Öztiryakiler Servisi iletişim numarası 0850 302 34 34 dir. Haftanın her günü arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Ahmetli Öztiryakiler Servisi aynı gün gelir mi?

Ahmetli bölgesinde aynı gün yerinde servis planlaması hedeflenir; acil kayıtlar önceliklendirilir.

Ahmetli Öztiryakiler servisi hangi cihazlara bakıyor?

Ahmetli Öztiryakiler Servisi, Öztiryakiler marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon cihazlarına yerinde müdahale eder.

Garanti kapsamındaki Öztiryakiler cihazlara bakıyor musunuz?

Garantisi devam eden cihazlarda üretici yetkili servis yönlendirmesi önerilir; garantisi bitmiş Öztiryakiler cihazlara özel servis hizmeti verilir.

Ahmetli mahallelerinde Öztiryakiler servisi var mı?

Evet. Ahmetli ilçesindeki mahallelerde Öztiryakiler cihazlar için markadan bağımsız özel servis planlanır.

Daha fazla bilgi için 0850 302 34 34 hattımızı arayın.

Özel Servis Hattı 0850 302 34 34 Şuanda Açık Ara